Zbieramy Talenciaki!

Droga Społeczności naszej Szkoły! Od 5 września rusza akcja Lidla, który wspiera Szkoły Odkrywców Talentów poprzez przekazanie materiałów dydaktycznych oraz dodatkowego wyposażenia. Każdy z nas może wspomóc zbiórkę talenciaków na rzecz naszej szkoły. Wystarczy tylko dostarczyć do szkoły odebrany przy kasie kupon lub samodzielnie przekazać go wirtualnie poprzez stronę: Szkoła Podstawowa W Tylkowie (lidl.pl)

Talenciaki (kupony) będą wydawane w okresie trwania akcji we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo. Akcja rusza od 5 września i będzie trwała tylko do 13 listopada. Zachęcamy wszystkich do wspólnego zbierania talenciakówwink